Amicus_Senior24
 

REKOMENDACJE
Jestem bardzo zadowolony z pracy Pani Ewy Z.
Po pewnej niełatwej fazie wzajemneo poznawania sie, szczególnie ze wzgledu na demencję mojej matki, Opiekunka znalazła u niej pełne uznanie i zaufanie.
Pani Ewa Z. jest bardzo odpowiedzialna, pozytywnie nastawiona, wykonuje swoje obowiązki z serdeczną troską. Po złych doświadczeniach z Opiekunkami innej firmy pośredniczącej, w przypadku której opisane umiejetności i doswiadczenie nie odpowiadały realnym możliwościom Betreuerin, doceniam bardzo obecna Opiekunkę, i wiem, że moja matka znajduje się w dobrych rekach.
Równoczesnie jestem bardzo zadowolony, że Amicus-Senior24, inaczej niż dotychczasowe Agencje Pośrednictwa Pracy, pozostaje stale w kontakcie mailowym i telefonicznym zarówno z Opiekunką, jak i ze mną, jako zleceniodawcą.
Tego sposobu zarządzania i obsługi klienta oczekiwałem od poważnej firmy oferującej opiekę nad ludźmi starszymi i cieszę się, że natrafiłem na firmę Amicus-Senior24.

Klaus Kehrein

Szef Departamentu do Spraw Wyżywienia, Gospodarki Rolnej i Ochrony Konsumenta
Stałego Przedstawicielstwa Republiki Federalnej Niemiec
przy Unii Europejskiej w Brukseli

Food, Agriculture and Consumer Protection
Permanent Representation of Germany to the EU

"....w czasie pobytu u nas opiekun wysłany przez firmę Amicus-Senior24 wykonywał prace, które były niezbędne w prowadzeniu gospodarstwa w naszym domu. Poza tym był bardzo osobiście zaangażowany w bezpośrednią pomoc i opiekę.
Wszystkie niezbędne prace nasz opiekun wykonywał szybko z zaangażowaniem i na wysokim poziomie. Dał nam także okazję do poznania specjalności kuchni polskiej.
Szczególnie serwowane przez niego zupy były bardzo smaczne i przypadły nam szczególnie do gustu.
Mówił bardzo dobrze po niemiecku, co było korzystne w komunikacji miedzy nami.
Był wobec nas zawsze otwarty i szczery, a jego sposób bycia powodował, że zachowywał się zawsze w niezwykle kulturalny sposób...."

rodzina Ganss


Willi Laumann
Maternusstr. 27
41352Korschenbroich

Szanowny Panie Jankowiak,
w związku z tym, że moja żona otrzymała miejsce w Domu Opieki, rozwiązuję umowę wykonywania usługi z 14 dniowym terminem wypowiedzenia.
Do końca terminu wypowiedzenia, Pani Bąk będzie wykonywała nadal czynności opiekuńcze, a 16.01.2012 byłby ostatnim dniem jej pracy.
Z pracy Pani Bąk byłem w pełni zadowolony.
Ze współpracy z Pańską Agencją byłem również bardzo zadowolony.

Z przyjacielskimi pozdrowieniami

Willi Laumann

Esther Moelbert

Aussendorf Str.5
5026 Densbueren
Schweiz

Grüezi Herr Jankowiak

"..Frau Kowalska ist die beste Betreuerin die wir jemals hatten!!!!!!!!!!!
Sie müssen Sie gut betreuen, sie ist so fleissig und sehr nett! Ich würde sie sofort ganz anstellen wenn ich könnte...."

Pozdrowienia panie Jankowiak,

"..pani Kowalska, jest najlepszą Opiekunką jaką kiedykolwiek mieliśmy.
Powinien pan otoczyć ją specjalną opieką.
Pani Kowalska jest bardzo pilna i niezwykle miła.
Zatrudniłabym ją natychmiast na stałe, gdybym mogła...."

Guten Tag Herr Jankowiak

Wir waren sehr zufrieden mit Frau Malgorzata S. und hoffen, dass sie vielleicht im nächsten Jahr wieder einmal eine Zeit bei unserer Mutter verbringen wird.
Mit freundlichen Grüssen

H. Oester

Copyright: JanSzach

 
Amicus_Senior24