Amicus_Senior24
 

O FIRMIE

Agencja Pośrednictwa Pracy Amicus-Senior24 powstała, aby w czasach kiedy tak trudno znaleźć pracę, skutecznie pomóc osobom poszukującym stałego zajęcia lub odczuwającym konieczność uzyskania dodatkowych dochodów.
Staje się to tym bardziej realne, że 1 maja tego roku Niemcy i inne kraje europejskie oficjalnie otwierają rynek pracy dla Polaków.
Firmy pośredniczące w szukaniu pracy poszukują kilkuset tysięcy fachowców w różnych branżach. Oprócz zawodów technicznych, istnieje także bardzo duże - i stale rosnące - zapotrzebowanie na wyższy i średni personel medyczny a także, juz od wielu lat, na fachową opiekę nad ludźmi starszymi i/lub chorymi.
To jest BRANŻA PRZYSZŁOśCI, praktycznie niezależna od kryzysów gospodarczych.
Wychodząc naprzeciw tym potrzebom w Polsce, Niemczech i Szwajcarii oraz wykorzystując osobiste doświadczenia w branży medycznej i opiekuńczej stworzyliśmy AGENCJĘ PRACY TYMCZASOWEJ, nastawioną w obecnej chwili przede wszystkim na realizację szerokiego zapotrzebowania w tej branży na terenie Niemiec i Szwajcarii.Referencje

Tomasz Jankowiak - absolwent psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Po studiach - kurator Sądu Wojewódzkiego w Katowicach. Po stanie wojennym, w latach 80 - tych wyjechał na stałe do Niemiec, gdzie mieszkał i pracował przez 11 lat. Jako wyróżniający się pracownik wysyłany na seminaria i kursy min. w Norymberdze, Hamburgu i Wiedniu. Przez trzy lata czynny również w branży OPIEKA - PFLEGE w Norymberdze. Po powrocie do Polski pracuje jako przedsiębiorca oraz kończy w tym czasie Studia Podyplomowe na Wydziale Ekonomii Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie.

Copyright: JanSzach

 
Amicus_Senior24